Linux

Szukam #devops do 100% pracy…

Szukam #devops do 100% pracy zdalnej

– min 2 lata doświadczenia komercyjnego
– znajomość pracy z hostingami
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność pracy z klientem zewnętrznym
– mile widzane certyfikaty.

Podczas odpisywania na ogłoszenie w wiadomości prywatnej wskaż od 1 do 10 jak bardzo znasz poniższe technologię (każdą z nich):
Git, Jenkins, Devops, Ansible, AWS, Azure, Google Cloud Platform (GCP), Kubernetes, Rancher, Nagios, Ubuntu, Debian, CentOS, MySQL, PostgreSQL, Elasticsearch, MongoDB, Redis, Python, #linux, (jak znasz coś więcej też wskaż)

Szukamy człowieka do długiej współpracy, nie interesują nas krótkie kontrakty. Długa wspópraca tj 2,3,5 lat 🙂

Praca 8h dziennie (nie jest możliwa praca na pół etatu itp)

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności ( widełki w granicach 8-12k) Jesteśmy świadomi rynku pracownika, programistów 15k etc.
Posiadamy również system premiowy, który jest często wypłacany w naszej firmie, a nie raz do roku 🙂 . Lubimy zrobić jakąś imprezę integracyjne kilka razy w roku (obecność nie obowiązkowa).

Do dyspozycji masz:
– system monitoringu z panelem WWW
– firmowy komunikator
– bazę wiedzy
– nasz wspaniały zespół specjalistów
– budżet na szkolenia
– budżet na zakup potrzebnych usług do pracy

Szukamy również #sysadmin również z doświadczeniem w hostingu (wiec jeśli nie jesteś devops, a chciałbyś z nami współpracować, dawaj znać w wiadomości prywatnej). Szukamy również mniej doświadczonych devopsów – śmiało pisz, inne wynagrodzenie, inne widełki ale zawsze się z nami rozwiniesz i popracujesz.

Jako firma, zapłacimy za wskazanie kandydata z którym się dogadamy do 3k/pln. Jeśli kogoś znasz, kto chciałby zmienić pracę na zdalną daj znam znać.

Proszę pisać tylko wiadomości prywatne. Nie odpisuję na komentarze.